Firma Art Plus Meble to solidny wykonawca świadczący usługi wysokiej jakości

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę usług naszej firmy: projektowanie, produkcja na wymiar oraz montaż mebli. Posiadamy ogromną wiedzę, doświadczenie i pasję zakresie produkcji mebli, dlatego dobieramy odpowiednie materiały oraz doradzamy naszym klientom. 

Indywidualne projektowanie

Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy i dowiedzenia się jakie są potrzeby klienta. Często klient przychodzi do nas już z gotowym projektem zabudowy na wymiar, lub samą wizualizacją szkicem czy też pomysłem. Jesteśmy od tego oby przelać Państwa oczekiwania w profesjonalny projekt techniczny który idzie do realizacji. Najważniejsze jest zrozumienie Państwa wizji, komunikacja wszelkich pomysłów oraz oczekiwań. Jesteśmy od tego oby doradzać. 

Produkcja

Kolejnym etapem mebli robionych na wymiar jest zebranie pomiarów, sporządzenie dokumentacji i na końcu produkcja mebli. Proces odbywa się w ścisłej współpracy z klientem tak aby był on zadowolony z finalnie uzyskanego efektu.

Montaż

Kompleksowo obsługujemy inwestycję, i montaż jest ostatnim etapem. Jest to najprzyjemniejszy moment ponieważ wreszcie możemy dojrzeć efekty obustronnych starań. Meble robione na indywidualne zamówienie wreszcie mogą cieszyć oczy solidnością, wysoką jakością a także trwałością wykonania.  

 Nadzorujemy szczegółowo przedsięwzięcie na każdym etapie i nic nie umknie naszemu zamiłowaniu do dokładności i szczegółowości.

Często nie jest to koniec naszej współpracy. Nasi klienci nierzadko do nas wracają, nawet po wielu wielu latach.