Jesteśmy firmą świadczącą usługi najwyższej jakości

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę usług naszej firmy: projektowanie, produkcja na wymiar oraz montaż u klienta. Posiadamy ogromną wiedzę, doświadczenie i pasję zakresie produkcji mebli, dlatego dobieramy odpowiednie materiały oraz doradzamy naszym klientom.

Nasze usługi

Indywidualne projektowanie

Naszą współpracę rozpoczynamy od rozmowy i dowiedzenia się jakie są potrzeby klienta. Często klient przychodzi do nas już z gotowym projektem zabudowy na wymiar, lub wizualizacją, szkicem czy też pomysłem. Jesteśmy od tego oby przelać Państwa oczekiwania w profesjonalny projekt techniczny który idzie do realizacji. Najważniejsze jest zrozumienie Państwa wizji, komunikacja wszelkich pomysłów oraz oczekiwań. Jesteśmy od tego oby doradzać. 

Produkcja

Kolejnym etapem jest zebranie pomiarów, sporządzenie dokumentacji i na końcu produkcja mebli. Proces odbywa się w ścisłej współpracy z klientem tak aby był on zadowolony z finalnie uzyskanego efektu.

Montaż

Kompleksowo obsługujemy inwestycję, i montaż jest ostatnim etapem. Jest to najprzyjemniejszy moment ponieważ wreszcie możemy dojrzeć efekty obustronnych starań. Meble robione na indywidualne zamówienie wreszcie mogą cieszyć oczy solidnością, wysoką jakością a także trwałością wykonania.

Nadzorujemy szczegółowo przedsięwzięcie na każdym etapie i nic nie umknie naszemu zamiłowaniu do dokładności i szczegółowości. Często nie jest to koniec naszej współpracy, ponieważ klienci nierzadko do nas wracają, nawet po wielu latach.